HİZMETLERİMİZ

Karayolu Taşımacılığı

Parsiyel taşımacılık hizmeti, ürünü az olan firma ya da kurumların daha ekonomik yoldan nakliye hizmeti alabilmelerini sağlayan bir lojistik hizmeti olarak tanımlanabilir. Bu taşıma türünde aynı araçta birden fazla firmanın malzemesi bulunur.
Sevkiyat merkezlerimizin bulunduğu lokasyonlardan sürekli günlük araç çıkışlarımız olduğundan, malzemeler alıcısına en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırılmaktadır.
Firmamız Cezayir'e taşıma da sektöründe ve bölgesinde Pazar hakimidir.

 

Komple Taşıma:

Komple taşıma, bir firmanın veya şahsın ürünlerinin/mallarının, adresten-adrese taşınması gereken ve bir aracı doldurabilecek yükün tek bir nakliye aracına bütünüyle yüklemesine denir.
Ürünler/malzemeler, varış merkezlerine, cinslerine, ebatlarına ve ağırlıklarına göre panel-van, kamyonet, kamyon, TIR gibi farklı araçlar vasıtası ile taşınır.
ŞENMAR Ticaret, müşteri talepleri doğrultusunda mal ve ürünleri Türkiye,Cezayir   Cezayir , Türkiye arası yüklemek ve istedikleri noktaya teslimatını gerçekleştirmek suretiyle komple taşıma hizmeti vermektedir.

 


 Transit Taşıma:


Herhangi bir ülkede başlayan ve en az bir ülke toprakları üzerinden geçtikten sonra  bir başka ülkede sona eren, başlama ve sona erme ülkeleri dışında kalan ülkeler üzerinden yapılan taşımaları kapsayan yolcu veya eşya taşımalarını ifade eder. 
- Cezayir ve Türkiye’ye komple ve parsiyel karayolu taşımacılığı,
- Türkiye den  Fas yada Tunus'a Cezayir aktarmalı komple ve parsiyel kombine ( Uçak + karayolu) taşımacılığı,
- Transit gümrükleme hizmetleri verilmektedir.